Skip to main content

Vray Dersleri | 3ds Max İçin Vray Next Render

3ds Max İçin VRay dersleri ile V-Ray’in 3ds max ile kullanımı hakkında hazırlanmış en kapsamlı ve en detaylı ders serisi ile karşınızdayız. Yapmamız gereken uyarılardan biri, satın almaya karar veren arkadaşların temel 3ds Max kullanımı hakkında bilgi sahibi olması gerektiğidir. Yine özellikle belirtmemiz gereken diğer konu ise, bu eğitimin size vakit kaybettirmek istemediğimizden, modelleme dersleri içermemesidir. Modelleme dersleri için, yakında yayınlamayı düşündüğümüz dersleri takip etmenizi öneririz. Bu seri, detaylı ve akademik bir şekilde planlanıp hazırlanmış, yaklaşık 11 saat veya 650 dk. dan fazla, 63 adet video dersi içerir. Yukarıdaki görselde, bu eğitim seti’nde alınan bazı render sonuçları ham halleri ile yer almaktadır.

vray dersleri - Vray dersleriVideolar 9 kategoriye ayrılmıştır.

 1. Bölümde, genel bakış ve arayüz incelemelerine yer veriyoruz.
 2. bölümde, Area lights, V-Ray Sun ve Sky, IES, ambient light, 3dsMax Işıkları gibi tüm aydınlatma türlerini detaylı bir şekilde ve tüm parametreleri ile açıklıyoruz.
 3. bölümde, GI yani dolaylı aydınlatmayı durağan ve hareketli sahneler için inceliyoruz.
  Global Illumination Nedir, Brute Force, Irradiance map, Light Cache ve Genel GI Ayarları konuları üzerinde duruyoruz.
 4. bölümde, image sampling konusuna değiniyoruz. Bucket image sampler, Progressive image sampler nedir? Global DMC ayarları nasıl yapılır? detaylı bir şekilde inceliyoruz.
 5. bölümde, vray materyallerini ve kaplamalarını uygulamalı olarak inceliyoruz.
 6. bölümde, Fiziksel kamera, Alan derinliği, Hareket bulanıklığı, Kamera türleri, Exposure Kontrolü gibi konulara değinip kameralar ve kamera efektlerinin kullanımı hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapıyoruz.
 7. bölümde tüm render ayarlarını detaylarıyla inceliyor, Color mapping, V-Ray Frame buffer, Global switches, Environment, Caustics, Settings sekmelerindeki ayarlar ve V-Ray GPU render gibi konuları ele alıyoruz.
 8. Bölümde, V-Ray Proxy, V-Ray Fur, Section Clipper gibi Vray geometrilerine değiniyoruz.
 9. ve son olarak bu bölümde, Environment fog, Aerial perspective gibi atmosferik efekleri inceliyoruz.

3ds Max İçin VRay Render Detaylı Giriş Dersleri Vray Next ve 3ds max 2020 ile hazırlanmıştır. Öğreneceğiniz teknik ve püf noktaları kendi projelerinizde uyguladığınızda çok daha kaliteli sonuçlar alabileceksiniz. Bu eğitimi satın almaya karar veren arkadaşlar ödemeyi yaptıklarında, mail adreslerine indirme linki gönderilir.

Bu sayede videolarınızı aynı gün izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, bu eğitim setine ait 3dsMax dosyalarını da satın alma sonrası size gelen indirme linkinde bulabileceksiniz. Bu ürünü dijital indirme şeklinde satışa sunduğumuz için, satın alma sonrası iade olmadığını belirtmek istiyoruz.

Satın alma öncesinde, aklınıza takılan soruları, çekinmeden, 3dsmaxakademi@gmail.com adresine e-posta göndererek sorabilirsiniz.

Yoğun emek sonucunda, detaylı ve akademik bir dille hazırlanmış A dan Z’ye V-Ray dersleri arıyorsanız bu eğitim tam size göre!

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx