Skip to main content

Enscape to V-Ray uyumluluğu

SketchUp için V-Ray 6 artık malzemeler ve ışıklar dahil olmak üzere doğrudan Enscape sahnelerini okuyor, böylece gerçek zamanlı olarak tasarlayabilir ve ardından görselleştirmelerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olduğunuzda V-Ray ile render alabilirsiniz.

Görüntüleri herkesle, her yerde gözden geçirin.

Chaos Cloud Collaboration ile renderları paylaşmak kolaydır. Doğrudan çerçeve arabelleğinden V-Ray işlemelerini buluta yükleyebilir ve herhangi bir yerden herhangi biriyle bunları inceleyebilirsiniz. Bulut işbirliği ile tek bir yerden geri bildirim alırsınız, böylece projeleri takip edebilir ve daha hızlı onay alabilirsiniz.

Güçlü yeni araçlar

Prosedür bulutları

Artık V-Ray Sun and Sky’a bulutlar ekleyebilirsiniz! Parçalı bulutludan bulutluya kadar istediğiniz gökyüzünü oluşturabilirsiniz. Hatta hacim aydınlatması ekleyebilir ve hızlandırılmış animasyonlar oluşturabilirsiniz.

V-Ray Enmesh

V-Ray Enmesh, ayrıntılı geometrik desenler oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Kumaşlar, çitler, paneller, fayanslar ve tekrarlanması gereken her şey için idealdir. Ayrıca kullanımı kolaydır ve bellek açısından verimlidir.

Sonlu Kubbe ışığı

V-Ray Dome ışıkları artık onlara fiziksel bir boyut kazandırmak için yeni bir Sonlu seçeneğine sahip. Nesnelerin görüntü tabanlı aydınlatma ortamlarıyla daha iyi bütünleşmesine yardımcı olur.

Yeni ve geliştirilmiş malzemeler

Her zamankinden daha fazla kontrol ve daha fazla gerçekçilik.
0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx