Skip to main content

V-Ray 6 for 3ds Max Yenilikleri

ChaosScatter V Ray 6 - V-Ray 6 for 3ds Max Yenilikleri

Geniş, karmaşık ortamlardan karmaşık geometrik desenlere kadar her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. Daha hızlı gölgelendirin, fiziksel olarak daha hassas malzemeler oluşturun. Ve hazır olduğunuzda, ortak çalışmanızı, incelemelerinizi ve onaylarınızı tek bir yerde hızla iletin. Ve daha fazlası!

Chaos Scatter

Yeni dağılım aracımızı kullanarak ormanlar, tarlalar, kalabalıklar ve daha fazlasını oluşturun. Hızlıdır, kolaydır ve çok fazla bellek kullanmadan sahnenize çok fazla ayrıntı eklemenize olanak tanır.

V-Ray Enmesh

Enmesh V Ray 6 - V-Ray 6 for 3ds Max Yenilikleri

Enmesh ile geometriyi bir doku gibi düşünebilirsiniz – ancak bir görüntüyü bir yüzey üzerinde tekrarlamak yerine, döşenebilir geometri kullanır. Enmesh, çitler ve kumaşlar gibi desenler oluşturmak için idealdir ve yer değiştirme veya elle kopyalamaya göre çok daha az bellek kullanır.

V-Ray Decal with Displacement

Artık daha gerçekçi çatlak duvarlar, kayalar, kabartmalı yazılar ve daha fazlası için herhangi bir yüzeye yer değiştirme eklemek için V-Ray Çıkartmasını kullanabilirsiniz.

V-Ray Proxy Object Hierarchy

Yeni V-Ray Proxy hiyerarşik görünümü ile tek bir nesnenin görünürlüğünü veya malzeme geçersiz kılmayı kolayca açın veya kapatın. Ada göre özel sıralama belirleyin ve geometri alışverişinizi ve özel kitaplık iş akışlarınızı kolaylaştırın.

Procedural bulutlar

V-Ray’in yeni prosedürel bulut sistemi ile sadece birkaç tıklamayla ortamınız için doğru bulutlu gökyüzünü yaratın.

Yeni zemin projeksiyonu

V-Ray Dome Light’ın yeni, daha esnek zemin projeksiyon özellikleriyle HDRI ortamı oluşturmalarınızı yükseltin.

Daha hızlı kullanıcı arayüzü çizim süreleri

Gölgelendirme ağlarıyla çalışırken daha sorunsuz bir deneyim elde edin. V-Ray’in malzeme ve doku arayüzü artık çok daha hızlı yükleme süreleriyle geliyor.

VFB Panorama Viewer

Artık, oluşturma sırasında doğrudan V-Ray Çerçeve Tamponunuzdan küresel panorama görüntülerinizi önizleyebilirsiniz.

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx