Skip to main content

3ds Max İçin Vray Next Render Detaylı Giriş Eğitim Seti Dersleri

3ds Max İçin VRay Next Render Detaylı Giriş Eğitimi ile V-Ray’in 3ds max ile kullanımı hakkında hazırlanmış en kapsamlı ve en detaylı eğitimlerden biri ile karşınızdayız. Bu eğitim ile ilgili olarak yapmamız gereken uyarılardan biri, eğitimi uygulayacak arkadaşların temel 3ds Max kullanımı hakkında bilgi sahibi olması gerektiğidir. Yine özellikle belirtmemiz gereken diğer konu ise, bu eğitimin size vakit kaybettirmek istemediğimizden, modelleme eğitimini içermemesidir. Modelleme eğitimi için, yakında yayınlamayı düşündüğümüz eğitimlerimizi takip etmenizi öneririz. Bu eğitim, detaylı ve akademik bir şekilde planlanıp hazırlanmış, yaklaşık 11 saat veya 650 dk. dan fazla, 63 adet video dersi içerir. Yukarıdaki görselde, bu eğitim seti’nde alınan bazı render sonuçları ham halleri ile yer almaktadır.

vray dersleri - 3ds Max İçin Vray Next Render Detaylı Giriş Eğitim SetiVideolar 9 kategoriye ayrılmıştır.

 1. Bölümde, genel bakış ve arayüz incelemelerine yer veriyoruz.
 2. bölümde, Area lights, V-Ray Sun ve Sky, IES, ambient light, 3dsMax Işıkları gibi tüm aydınlatma türlerini detaylı bir şekilde ve tüm parametreleri ile açıklıyoruz.
 3. bölümde, GI yani dolaylı aydınlatmayı durağan ve hareketli sahneler için inceliyoruz.
  Global Illumination Nedir, Brute Force, Irradiance map, Light Cache ve Genel GI Ayarları konuları üzerinde duruyoruz.
 4. bölümde, image sampling konusuna değiniyoruz. Bucket image sampler, Progressive image sampler nedir? Global DMC ayarları nasıl yapılır? detaylı bir şekilde inceliyoruz.
 5. bölümde, vray materyallerini ve kaplamalarını uygulamalı olarak inceliyoruz.
 6. bölümde, Fiziksel kamera, Alan derinliği, Hareket bulanıklığı, Kamera türleri, Exposure Kontrolü gibi konulara değinip kameralar ve kamera efektlerinin kullanımı hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapıyoruz.
 7. bölümde tüm render ayarlarını detaylarıyla inceliyor, Color mapping, V-Ray Frame buffer, Global switches, Environment, Caustics, Settings sekmelerindeki ayarlar ve V-Ray GPU render gibi konuları ele alıyoruz.
 8. Bölümde, V-Ray Proxy, V-Ray Fur, Section Clipper gibi Vray geometrilerine değiniyoruz.
 9. ve son olarak bu bölümde, Environment fog, Aerial perspective gibi atmosferik efekleri inceliyoruz.

3ds Max İçin VRay Render Detaylı Giriş Eğitimi Vray Next ve 3ds max 2020 ile hazırlanmıştır. Öğreneceğiniz teknik ve püf noktaları kendi projelerinizde uyguladığınızda çok daha kaliteli sonuçlar alabileceksiniz. Bu eğitimi satın almak için tıklayın.

Satın alma öncesinde, aklınıza takılan soruları, çekinmeden, 3dsmaxakademi@gmail.com adresine e-posta göndererek sorabilirsiniz.

Yoğun emek sonucunda, detaylı ve akademik bir dille hazırlanmış A dan Z’ye V-Ray eğitimi arıyorsanız bu eğitim tam size göre!

Hazırlamış olduğumuz bu eğitimin faydalı olması dileklerimizle.

Tanıtım Filmini İzleyin

Vray Eğitim Setini Satın al

vray eğitim seti, vray dersleri, vray eğitim seti, vray dersleri, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti, vray eğitim seti,

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx