Skip to main content

Vray 6 Özel Ders | 3d Mimari görselleştirme eğitimi

Gerçekçi [Realistik] render alabilmeniz için online (uzaktan), özel birebir ve grup eğitimleri. 3ds Max 2023 ve V-Ray 6 özel ders ile profesyonel olmaya adım atın. Türkiye’de alabileceğiniz en iyi öğretimlerden biri ile doğru anlatılan ders içeriklerini öğrenin ve uygulayarak kariyerinize katkı sağlayın.

Işıklandırma

Gerçekçilik için ışığın doğru kullanılması şarttır. Doğru kullanım ise her sahneye göre faklılık gösterir. Ayrıca hiç penceresi olmayan kapalı alanların aydınlatılması farklı yöntemler gerektirir. Eğitim sayesinde daha gerçekçi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kaplama

Gerçek hayattaki her şeyin görünümü ile örtüşen, realistik malzeme-kaplamaların oluşturulması için gerekli olanların incelenmesi, eğitimin konularından.

Render

Render yazılımınının her özelliğini ve tüm detayları ile açıklıyoruz. Bu bilgiler yardımı ile ve ilave detaylar sayesinde gerçekçi, fotoğraf kalitesinde render almanın yollarını inceleyeceğiz.

Post Production

Aldığımız render sonucunun gerçekçiliğini daha da arttrıp üst seviyeye çıkarmak için neler ve hangi yollar kullanılır inceleyeceğiz.

3ds Max 2023 + Vray 6 Özel Ders Ücretleri

3ds max vray ozel ders fiyatlari - Vray 6 Özel Ders

3ds-max-vray-ozel-ders-fiyatlari

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx