Skip to main content

En iyi Video Render İçin Laptop 2021

Video render için laptop ve düzenleme için kullanabileceğiniz dizüstü bilgisayarları;

Video render, Ham HD veya 4K video ile çalışmak veya özel efektler oluşturmak için en iyi video düzenleme dizüstü bilgisayarlarından birine ihtiyacınız olacak. Küçük klipleri ucuz bir dizüstü bilgisayarla kesebilirken, hızlı bir işlemciye, güçlü harici grafik kartlarına veya yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olmayacaklar.

En iyi video düzenleme dizüstü bilgisayarı olması için ayrı bir grafik kartına sahip bir şey isteyeceksiniz. Nvidia’nın GeForce GTX 1060 GPU’suna sahip olan listemizdeki en ucuzu 1.099 dolardan başlıyor. Üst düzey Quadro veya GTX 1070 gibi daha güçlü bir kartın yanı sıra üst düzey bir ekran gibi özelliklere sahip bir şey için yaklaşık 2.500 $ veya daha fazla ödeyebilirsiniz.

Dell XPS 15 - Video Render İçin LaptopBugün satın alabileceğiniz en iyi Video render dizüstü bilgisayarlar

 1. Dell XPS 15
 2. Dell G5 15 SE
 3. MacBook Pro (16-inch)
 4. Alienware Area-51m
 5. Microsoft Surface Book 2 (15-inch)
 6. HP Spectre x360 (15-inch)
 7. HP ZBook x2
 8. Lenovo ThinkPad X1 Extreme
 9. MSI WS65 9TM
 10. Alienware m15 R3 (2020)
 11. Asus ZenBook Pro 15
 12. Dell Precision 5540

Sizin için en iyi Video render dizüstü bilgisayarları nasıl seçilir

Sizin için en iyi Video render dizüstü bilgisayarını seçmek birkaç şeye bağlıdır. Biri bütçeniz – ne kadar harcamak istiyorsunuz? Ve bir diğeri de onu ne için kullanacağınız – tabii ki video düzenliyorsunuz, ancak sadece 720p’de küçük klipleri mi kırpıyorsunuz? Yoksa büyük projeleri 4K olarak mı düzenliyorsunuz? Cevabınız ne tür bir sisteme ihtiyacınız olduğunu belirleyecektir.

Hobi olarak video düzenlemeye girmek istiyorsanız, ucuz bir oyun dizüstü bilgisayarıyla başlamanızı öneririz. Size makul miktarda güç sunacak ve gelecek için video düzenlemeye devam etmek isteyip istemediğinizi anlayacaksınız. Birinci sınıf bir video düzenleme dizüstü bilgisayarına ihtiyaç duyan bir profesyonelseniz, işinizi tamamlamak için daha keskin ve daha parlak bir ekrana ihtiyacınız olacak ve bu da oldukça pahalıya mal olacaktır. Öyleyse, bir video düzenleme dizüstü bilgisayarı satın alırken, kendinize sorun – aslında ona ne kadar ihtiyacınız var?

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx