Skip to main content

SketchUp programının ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcut. Bunlar SketchUp Free, Sketchup Go, Sketchup Pro, SketchUp Studio isimlerini alırlar. SketchUp Studio ayrıca iki çeşittir bunlar: SketchUp Studio for Higher Education ve Sketchup-Studio-for-Universities dir.

SketchUp Free

Temel SketchUp’a doğrudan bir tarayıcıdan erişebilirsiniz. SketchUp Free, web’deki en basit ücretsiz 3D modelleme yazılımıdır – hiçbir koşul eklenmez.

Sketchup Go

iPad ve web için özel olarak tasarlanmış 3B modelleyicilerle SketchUp Go, nerede olursanız olun işinizi halletmek için ihtiyacınız olan araçlara sahiptir. iPad için SketchUp ile hızlı bir şekilde 3D oluşturabilirsiniz, projelerinizi Trimble Connect ile buluta senkronize edebilir ve SketchUp for Web ile herhangi bir cihazı kullanarak projelerinizi kaydedebilirsiniz. İster yılık ücret ile satın alabilirsiniz isterseniz 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

SketchUp Pro

Klasik masaüstü çeşidi olan bu versiyonu da yıllık ücret ile satın almayı ya da deneme sürümünü kullanmayı tercih edebilirsiniz. Web tabanlı modelleyici ve iPad için SketchUp uygulamasının karışımıdır. Ayrıca projeleri bulutta paylaşma ve kaydetme, iş akışınızı üçüncü taraf uzantılarla özelleştirme ve ayrıntılı 2D ve 3D inşaat belgeleri oluşturma becerisini içeren sağlam bir özellik setidir.

SketchUp Studio

Windows işletim sisteminde çalışır. Karasal taramalardan, fotogrametriden, lidar sensörlerinden, mobil haritalamadan ve drone yakalamalarından doğrudan nokta bulutu verilerini içe aktararak, görüntüleyerek ve modelleyerek iş akışı verimliliğini arttırabilirsiniz. Bu da ücretli ve ücretsiz deneme sürümlerine sahiptir.

5 1 oy
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx