3ds Max Kursu (Özel Ders)

Eğitimler, 3ds max kullanmayı bilen kişilere yönelik Render ve post production ile, 3ds Max başlangıç ve mimari modelleme şeklinde 2 sınıfa ayrılır.

AUTODESK 3DS MAX KURSU

Özel dersler, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, kurumsal firmalara, mimarlara, grafikerlere, tasarımcılara, öğrencilere verilebilmektedir. Özenle hazırlanmış bir eğitim programı ile 3ds Max programını kısa bir zaman içinde kullanabilir ya da kendinizi daha da geliştirebilir ve çok daha gerçekçi render sonuçları alabilirsiniz.

Eğitimi grup şeklinde alabileceğiniz gibi özel bire bir alma imkanınız da vardır. Eğitimler haftasonu gerçekleşir. Ayrıca saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz.

Kurs kapsamında modelleme, kaplama, ışıklandırma ve render konularında detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Tasarım yeteneğini üçüncü boyuta taşımak, kariyer imkanı oluşturmak veya var olan bilginizi geliştirmek için 3ds max kursumuza katılabilirsiniz. 3ds Max programı ile fotoğraf kalitesinde fotogerçekçi-realistik render lar almak istiyorsanız emin olun doğru yerdesiniz.

Açıklama

AUTODESK 3DS MAX KURSU

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz: 3dsmaxakademi@gmail.com
3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d max kursu, 3ds max kursu, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim, 3d max eğitim seti, 3ds max eğitim setleri, 3d eğitim