Skip to main content
Grafik tasarım

Grafik Tasarım Kursu

Tekirdağ Grafik Tasarım Kursu, Eğitimi

Tekirdağ Grafik Tasarım Kursu, belli dönemlerde bire bir ya da gruplara eğitimler düzenlemektedir. Tekirdağ’da grafik tasarım kursları 20 yılı aşkın tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, birebir ya da gruplara verilebilmektedir. Bu bağlamda, Tekirdağ Grafik Tasarım Kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bahadir@tekirdagtasarim.com adresine mail göndererek ne tür eğitim almak istediğinizi detaylı bir şekilde belirtiniz.

Grafik Tasarım Kursu Hakkında Bilgi:

Grafik Tasarım Kursu bölümüne kayıt olan öğrencilerimiz; logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kartvizit, el ilanı, katalog, dergi, broşür, makbuz gibi ögelerin tasarım tekniklerini öğrenerek, baskıya hazırlanma aşamalarını görürler. Photoshop, Corel, Illustrator ve Indesign programlarından dilediğinin eğitimini alıp reklam ajansları, matbaa ve gazete gibi firmaların tasarım departmanlarında  işe başlayabilir yada Freelance olarak da çalışabilirsiniz.

6 kişilik Butik özel gruplar veya Özel Eğitim imkanı

Hafta sonu belli periyodlarla sürekli açılan 6 veya 7 kişilik gruplara dahil olabilirsiniz

Veya Hafta içi Özel Birebir veya arkaşlarınızla kendi özel grubunuzu kurabilirsiniz.

Yerinde alacağınız 3 kişi üzeri gruplar ve Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden fiyatlara ekleme yapılabilecektir.

Sorularınız için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma anlanları

* Tüm kamu kurumlarının grafik tasarım bölümlerinde
* Özel şirketlerin grafik tasarım bölümlerinde
* Piyasaya Web ve grafik tasarım işi yapan ajanslarda
* Kendiniz özel olarak piyasaya grafik tasarım işi de yapabilirsiniz.

Dijital ortamda yaratıcılığına güvenen, bu sektörde ilerlemek isteyen, temel bilgisayar bilgisine sahip herkes eğitime katılabilir. Kursiyerler, her programın yapısına uygun olarak yetiştirilmektedir.

Kimler Katılmalı?

Grafik Tasarımı eğitimi; kişinin yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir. Ayrıca; görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyen bireyler ya da yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları ve üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar gibi bölümlerinde öğrenimlerini sürdürenler ve bu alanlardan mezun olan bireyler de bu eğitime katılabilmektedir.

• Adobe Photoshop

Piksel bazlı çizim yapma imkanı sunan, fotoğraf manipülasyon işlemleri yapabilen, reklamlar ve görsel düzenlemeler yapılmasına imkan sağlayan modern teknolojinin en çok tercih edilen profesyonel grafik tasarım programıdır.

Photoshop programı ile web, maskot tasarımı, fotoğraf manipülasyonu, afiş ve reklam hazırlama gibi işlemleri gerçekleştirebilirken, fotomontaj da yapılabilmektedir.

• Adobe Illustrator

Adobe ailesinin vektörel tabanlı programı olan Illustrator; ambalaj tasarımı üzerine yaygın olarak kullanılan, multimedya ve grafikler için hazırlanmış bir illüstrasyon programıdır.

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx