Skip to main content

Grafik Tablet Önerisi 2021 | Wacom Tablet

Wacom Grafik Tablet Kullanım Alanları 2021

Grafik tabletler en çok Photoshop, Illustrator gibi paint amaçlı-tabanlı yazılımlar için uygundur. 3d modelleme için tavsiye etmiyorum.

Eğitim Sektörü

Akııl tahtaya bağlantı yaparak veya doğrudan projeksiyonla görüntü paylaşımı sağlayan farklı çözümlerde Wacom eğitimde sıkça kullanılan araçlar sunmaktdır.  Uzaktan eğitim sınıflarında öğretmenin sunumlarını hızlı ve interaktif biçimde yapmasını sağlayan, doğrudan ekran üzerindeki problem çözümünü kalem ile beyaz tahtada çözme rahatlığında yapabilme kabiliyeti kazandırır.

Mimarlık Alanında

3D de senkronize bir şekilde çalışan Wacom, hayalinizdeki projeleri daha hızlı ve detaylara inerek çizimlerinizi daha başarılı kılıyor.
Wacom’un harikalar yaratan 2048 basınç hassasiyetine sahip akıllı kalemiyle eğim ve yükselti noktalarını, ince detayları daha rahat yapmanıza olanak sağlıyor.
Mouse ile belli noktaları düzenler iken Wacom akıllı kalemin yardımıyla daha fazlasına erişmeniz mümkün.

Grafik Tasarım

Nihai tasarımınıza yeni baştan renk verecek Wacom ürünleriyle tasarımlarınızın kontrolünü tamamen elinize alabilirsiniz. Artık logo tasarımlarınızda hayal gücünüzü özel kaleminiz Pro Pen sayesinde yansıtabilirsiniz. Mouse yerine kalem kullanmanın avantajıyla harikalar yaratabilirsiniz, hem de çok daha keyif alarak çalışırsınız.

Video & Animasyon Düzenleme

Videolarınızı kırpın düzenleyin işlerinizi sorunsuz çözün. İstediğiniz görüntüleri videoları monte ederken sorunsuz bir şekilde kare-kare akışını düzenleyip akıllı ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Wacom’un kalemi ile renk kalitesini en üst düzeye çıkararak video karelerinizde küçük veya büyük iyileştirmeler yaparak kliplerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılık

Wacom ile inanılmaz güzel anılar yaratabilirsiniz!
Wacom grafik tablet ile yaratıcılığınızı kullanarak fotoğraflarınızı hemen bilgisayar üzerinde düzeltebilirsiniz.
Kırpma,aydınlatma veya renkleri geliştirebilirsiniz.Küçük sivilce ve deri kirlerini yok edin. Rötuş veya arka planı değiştirerek efekler uygulayabilirsiniz.
Fotoğraflarınız üzerinde kalem ile istediğiniz düzenlemeleri yapın. Metin ve resimlerinizi kaleminizle kolayca taşıyarak kullanabilirsiniz.

Endüstriyel Tasarım

Wacom grafik tabletler bütün profesyonel yazılımlar ile entegre çalışarak çizimlerinizi daha kolay yapmanızı sağlar. Wacom’un basınca duyarlı kalemi size yardımcı olarak çizimlerinizde tam optimize sağlar. Wacom ürünlerinin kullanıldığı endüstriyel alanlara otomobil sektörü, elektronik cihazlar, mimari, mobilya, mekanik ve giyim sektörlerini örnek verebiliriz.

Oyun Tasarım

Mouse ile yaratıcı olmak zordur. Bilgisayarınızdaki yazılımınızla beraber Wacom ürünleri ve kalemiyle bütün yaratıcılığınızı açığa çıkarabilirsiniz. Çok yönlü kalemiyle beraber ince detayları kaçırmadan mükemmel sonuçlar sunuyor. Her ortamda çalışmanıza olanak sağlıyor.

grafik tablet önerisi, wacom, grafik tablet önerisi 2019

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx