Skip to main content

ÇORLU 3DS MAX KURSU

Çorlu 3d Max kursu, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, kurumsal firmalara, mimarlara, grafikerlere, tasarımcılara, öğrencilere verilebilmektedir.

20 yılı aşkın tecrübe ile ve özenle hazırlanmış bir eğitim programı ile 3ds Max programını kısa bir zaman içinde kullanabilir ya da kendinizi daha da geliştirebilir, çok daha gerçekçi render sonuçları alabilirsiniz.

Eğitimi 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir alma imkanınız da vardır. 6 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz.

Bahadır Sönmez,  20 seneyi aşkın süredir kullandığı 3ds Max programının, eğitimlerini vermeyi sürdürmektedir.

Kurs kapsamında modelleme, kaplama ve ışıklandırma ve render konularında detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Tasarım yeteneğini üçüncü boyuta taşımak, kariyer imkanı oluşturmak veya var olan bilginizi geliştirmek için 3ds max kursumuza katılabilirsiniz.

3ds max vray ozel ders fiyatlari - ÇORLU 3D MAX KURSU

çorlu 3d max kursu, çorlu 3d max kursu, çorlu 3d max kursu, çorlu 3d max kursu, çorlu 3d max kursu, çorlu 3d max kursu, çorlu 3d max kursu, çorlu 3d max kursu, çorlu, kurs, çorlu, kurs ücretleri, çorlu, kurs, çorlu, çorlu, çorlu, çorlu