Skip to main content

ONLİNE AUTODESK 3DS MAX KURSU

Tekirdağ 3d Max kursu, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, kurumsal firmalara, mimarlara, grafikerlere, tasarımcılara, öğrencilere verilebilmektedir.

20 yılı aşkın tecrübe ile ve özenle hazırlanmış bir eğitim programı ile 3ds Max programını kısa bir zaman içinde kullanabilir ya da kendinizi daha da geliştirebilir, çok daha gerçekçi render sonuçları alabilirsiniz.

Eğitimi 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir alma imkanınız da vardır. 6 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz.

Bahadır Sönmez,  20 seneyi aşkın süredir kullandığı 3ds Max programının, eğitimlerini vermeyi sürdürmektedir.

Kurs kapsamında modelleme, kaplama ve ışıklandırma ve render konularında detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Tasarım yeteneğini üçüncü boyuta taşımak, kariyer imkanı oluşturmak veya var olan bilginizi geliştirmek için 3ds max kursumuza katılabilirsiniz.

vray dersleri - 3ds Max Kursu

3d max kursu, Vray, özel ders ve eğitimleri ve fiyatları

3ds max vray ozel ders fiyatlari - 3ds Max Kursu

3ds-max-vray-ozel-ders-fiyatlari

Bahadır Sönmez ile hafta içi ve haftasonu Tekirdağ 3d Max kursu
Hafta Sonu 6 Kişilik eğitimlere katılabilir, Özel birebir alabilir veya kendi grubunuzu kururak istediğiniz gün ve saatlerde eğitimizi alabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmış eğitimler ile 3ds Max programını kısa bir zaman içinde kullanabilir, mükemmel gerçeklikçilikte görseller oluşturabilirsiniz. Kişisel veya arkadaşlarınızla kuracağınız gruplar ile 3ds Max programını kullanacağınız alana göre zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Kurslar belli bir akış ile seviyenize göre ayarlanmış uygulamalar ve ödevler ile verilir.

Tekirdağ 3d Max kursu eğitim içeriği

İleri düzey V-Ray Render eğitimi modelleme dersleri içermemektedir.

  1. Projeye göre, gerçekçi malzeme hazırlama yolları
  2. Işıklandırma (İç mekan, dış mekan, stüdyo) nasıl ve neye göre yapılmalı ?
  3. Kompozisyonda önemli kriterler nelerdir?
  4. Render sonrası işlemler nelerdir ?

gibi konular detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Bununla birlikte, ezbere dayalı ve yanlış-eksik anlatımlardan kaynaklı oluşan bilgi kirlilikleri de ortadan kaldırılacak, V-Ray render motoru detaylı bir şekilde incelenecektir.

Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden fiyatlara ekleme yapılacaktır.

online 3ds max kursu, 3ds max kursu, online 3ds max kursu, 3ds max kursu, online 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, 3ds max kursu, kursu, kursu, kursu, kursu, kursu, kursu, kursu, kursu vray dersleri, vray dersleri, vray dersleri, vray dersleri, vray, vray, vray, vray, vray, vray, vray, vray, vray, max kursu, max kursu, max kursu, max kursu, vray, vray, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu, tekirdağ 3ds max kursu

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx