Skip to main content

3D Mimari Görselleştirme – Render – Tasarım Hizmetleri

  • Dış mekan – iç mekan 3D mimari görselleştirme
  • 3d Modelleme
  • Render
  • Panoramik VR
  • Post prodüksiyon
  • 3d Mimari Animasyon

Her projenin kendine özgü bir ruhu vardır. Mimari görselleştirme yaparken felsefem bu ruhu sanatsal bir dille yansıtmaktır. Bunun yanında, mimari görselleştirme eğitimleri de vermekteyim. Eğitim setlerim yanında, bire bir ya da grup-butik eğitimlerim de mevcuttur.

AUTODESK 3DS MAX İLE 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME KURSU

3d Max kursu, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, kurumsal firmalara, mimarlara, grafikerlere, tasarımcılara, öğrencilere verilebilmektedir.

Özenle hazırlanmış bir eğitim programı ile 3ds Max programını kısa bir zaman içinde kullanabilir ya da kendinizi daha da geliştirebilir, çok daha gerçekçi render sonuçları alabilirsiniz.

Eğitimi 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir alma imkanınız da vardır. 6 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz..

Kurs kapsamında modelleme, kaplama ve ışıklandırma ve render konularında detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Tasarım yeteneğini üçüncü boyuta taşımak, kariyer imkanı oluşturmak veya var olan bilginizi geliştirmek için 3ds max kursumuza katılabilirsiniz.

Video dersler, Eğitim setleri Youtube kanalım: https://www.youtube.com/c/BahadırSonmez

3D Mimari görselleştirme

0 0 oylar
Puanlama
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Yorum yapmak için tıklayınx